JAK REZERWOWAĆ

 

Nasza oferta obejmuje wyjątkowe apartamenty, domy wakacyjne, wille w posiadłościach w Toskanii i Umbrii.

Jeśli będą mieli Państwo pytania odnośnie wybranych posiadłości wakacyjnych lub samej rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny (503 023 093) z przyjemnością Państwu pomożemy i doradzimy.

Informacje jak założyć konto w systemie BellaToscana.pl znajdą Państwo na podstronie "Jak zarejestrować konto".

 


Skrótowy opis procesu rezerwacji w systemie BellaToscana.pl


Krok 1.

Wyszukaj z naszej oferty idealne miejsce na Twoje wakacje!
Załóż konto w naszym systemie.

(Przebieg rezerwacji oraz przygotowanie dokumentów rezerwacyjnych następuje automatycznie, dlatego konieczne jest założenie konta. Wszelkie dokumenty rezerwacyjne będą pojawiały się na Państwa koncie. Dane osobowe udostępnione nam podczas założenia konta, służą wyłącznie w celu dokonania rezerwacji. Nie udostępniamy tych danych osobom trzecim.)Krok 2.

Przejdź do wybranej oferty, w zakładce „Terminy – ceny” wybierz termin pobytu i złóż zamówienie rezerwacji.

(Ceny podane są w EURO, płatności dokonują Państwo dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności wybranego terminu, przelewem na konto walutowe w ING Banku. Przelew w EURO można wykonać z każdego banku internetowego posiadając konto złotówkowe lub konto walutowe. Wpłaty można także dokonać gotówką, wpłacając EURO w kasie oddziału ING Banku.)Krok 3.

Sprawdzimy czy wybrany termin jest dostępny, otrzymasz tę informację mailem. Jeśli termin będzie dostępny, możesz dokonać jednorazowej wpłaty za rezerwację lub wpłata może być podzielona na 2 raty, do wyboru.

(1 rata 40% wartości rezerwacji, pozostała 2 rata 60% płatna do 45 dnia przed rozpoczęciem pobytu. Jeśli do rozpoczęcia pobytu jest mniej niż 45 dni, możliwa jest tylko płatność jednorazowa. Aby uniknąć sytuacji nałożenia się dwóch rezerwacji w jednym czasie, rezerwacja w naszym systemie została podzielona na etapy i jest możliwa dopiero po potwierdzeniu dostępności wybranego terminu.)Krok 4.

Przy wyborze “WPŁATY JEDNORAZOWEJ” - po wpłynięciu na nasze konto jednorazowej zapłaty, potwierdzamy dokonanie rezerwacji.
Na koncie w zakładce ”Rezerwacje” pojawią się dokumenty do wydruku, potwierdzające dokonanie rezerwacji: Voucher, Mapka dojazdowa, Rachunek (będzie dostępny do 7 dni od zakończenia pobytu)


Przy wyborze “WPŁATY W DWÓCH RATACH” - po wpłynięciu na nasze konto zapłaty 1 raty, potwierdzamy dokonanie rezerwacji.
Po wpłynięciu na nasze konto zapłaty 2 raty, na Państwa koncie pojawią się dokumenty do wydruku, potwierdzające dokonanie rezerwacji: Voucher, Mapka dojazdowa, Rachunek (będzie dostępny do 7 dni od zakończenia pobytu)

 

 SYSTEM REZERWACJI
  
 


Szczegółowy opis procesu rezerwacji w BellaToscana.pl


Po wybraniu kraju, regionu, obiektu /Pokój – Apartament – Dom Wakacyjny/, proszę przejść do drugiej zakładki “Terminy - ceny” po wybraniu z kalendarza dostępności odpowiadającego Państwu terminu, w zakładce “Rezerwacja” znajdującej się poniżej kalendarza automatycznie pojawi się wybrany termin, następnie proszę wybrać ilość noclegów (np. 1 tydzień, 7 noclegów) i kliknąć przycisk “Zarezerwuj”.

Przechodzą Państwo do procesu złożenia zamówienia rezerwacji.

Na kolejnej podstronie, poniżej kalendarza pojawią się tabele z wybranym przez Państwa terminem rezerwowanych noclegów, poniżej proszę wpisać ilość osób dorosłych (nie może być to większa ilość niż ta dla której przystosowany jest obiekt /Pokój – Apartament – Dom Wakacyjny/, w następnej tabelce należy wpisać ilość dzieci oraz koniecznie ich wiek. Dzieci powyżej 12 r. ż prosimy doliczyć do liczby osób dorosłych.


Poniżej będą zawarte dodatkowe informacje takie jak “Świadczenia wliczone w cenę najmu” , “Nie wliczone w cenę”.

Poniżej znajdą Państwo zakładkę “Dodatkowe opłaty płatne na miejscu” proszę wybrać interesującą Państwa opcję (np. Dostawka - 75 Euro) i kliknąć przycisk “Dalej”. Przekierowani zostaną Państwo do formularza “Sprawdź poprawność danych zamówienia rezerwacji”, na którym znajdą się szczegółowe dane rezerwacji oraz kosztów.

W tym miejscu magą Państwo wybrać formę zapłaty:

· WPŁATA JEDNORAZOWA W EURO

Płatna w momencie potwierdzenia dostępności terminu na konto walutowe BellaToscana w ING BANKU
· PŁATNOŚĆ W DWÓCH RATACH W EURO
1 RATA (40% Wartości rezerwacji) - płatna w momencie potwierdzenia dostępności terminu na konto walutowe BellaToscana w ING BANKU.
2 RATA (60% Wartości rezerwacji) - płatna do 45 dnia przed rozpoczęciem pobytu na konto walutowe BellaToscana w ING BANKU.

W przypadku dokonywania rezerwacji na mniej niż 45 dni do rozpoczęcia pobytu możliwa jest tylko PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA 100% wartości rezerwacji.


Poniżej znajdą Państwo “Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA TRAVEL”, gdzie
mogą Państwo wykupić ubezpieczenie turystyczne na czas trwania podróży.

Cena ubezpieczenia (znajdująca się po prawej stronie wybranego wariantu) obejmuje łączną ilość osób dorosłych wraz z dziećmi.

Jeżeli wybiorą Państwo ubezpieczenie, proszę wypełnić dodatkowe tabelki, wpisując dane wszystkich uczestników podróży.

Mogą Państwo wykupić również dodatkowe UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI Z IMPREZY TURYSTYCZNEJ - KIT RGH od wartości imprezy turystycznej.

UWAGA - Aby możliwe było wykupienie przez Państwa dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, konieczne jest obligatoryjne wykupienie podstawowego wariantu ubezpieczenia SIGNAL IDUNA TRAVEL.

W dolnej części podstrony znajduje się okienko: "Zapoznałem się i akceptuję Warunki Rezerwacji", aby kontynuować składanie zamówienia, okienko to należy zaznaczyć, następnie należy kliknąć przycisk “Akceptuję”, Państwa zamówienie zostaje wysłane do biura obsługi klienta BELLA TOSCANA.


   WARUNKI REZERWACJI
Plik PDF

Wpisz kod oferty np.: TOSAGR042_218
lub miasto np.: Siena