28-STYCZNIA-2005
 Konferencja w Krakowie - 20 stycznia 2005
 
 

20 stycznia 2005 r. w Krakowie, hotelu HOLIDAY INN odbyła się konferencja zorganizowana przez Agencję Turystyczną "Bella Toscana" wraz z konsorcjum Siena Hotels Promotions oraz Narodowy Urząd Turystyki Włoskiej ENIT. Celem spotkania było przedstawienie ofert turystycznych z Toskanii, głównie prowincji Sieny, a także przybliżenie regionu Toskanii, zaprezentowanie konsorcjum Siena Hotels Promotion oraz jego przedstawiciela na Polskę - Agencji Turystycznej "Bella Toscana". Do hotelu Holiday Inn przybyli zaproszeni przedstawiciele biur turystycznych z całej Polski, dziennikarze, przedstawiciele organizacji i instytucji kulturalnych.

Konferencję wypełnił pokaz filmu o Toskanii, prezentacja ogólna regionu wraz z pokazem zdjęć, zaprezentowanie oferty turystycznej Agencji Turystycznej "Bella Toscana". a także przedstawienie konsorcjum Siena Hotels Promotion. Po prezentacji był czas na pytania i dyskusję na poruszane w czasie konferencji tematy. Po zakończeniu spotkania goście zostali zaproszeni na aperitif, w czasie którego można było skosztować wyśmienitego białego wina Vernaccia di San Gimignano, a następnie udali się na uroczystą kolację. Włoska kuchnia przypadła wszystkim do gustu, do posiłku podano kolejne znakomite toskańskie wino, tym razem czerwone Nobile di Montepulciano, a do deseru ze świeżych owoców podano białe wino Vinsanto.

Podsumowując konferencję chcemy raz jeszcze podziękować wszystkim gościom za przybycie, mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć ten piękny region Włoch, jakim jest Toskania.

Gorąco zapraszamy do współpracy!

 


 
20-SIERPNIA-2004
 Aktualna reklama w miesięczniku VOYAGE - 20 sierpnia 2004
 
 

Wrześniowy numer magazynu o podróżach VOYAGE, jest w dużej części poświęcony Toskanii, opowiada o kulturze, sztuce, tradycji i kuchni tego pięknego regionu Włoch. W dziale "Bon Voyage" zastała zamieszczona reklama naszej agencji turystycznej. Zapraszamy do lektury.

 
 
 
07-SIERPNIA-2004
 Tydzień Toskanii w Warszawie 26 czerwca - 3 lipca 2004
 
 W dniu 28 czerwca 2004, w hotelu Intercontinental w Warszawie obył się Workshop turystyczny promujący Toskanię w Polsce zorganizowany przez Narodowy Urząd Turystyki Włoskiej "ENIT". Agencja BELLA TOSCANA reprezentowała Siena Hotel Promotion na spotkaniach z polskimi Biurami Podróży, prezentując ofertę rezerwacji miejsc noclegowych w hotelach, domach wakacyjnych, gospodarstwach agroturystycznych i apartamentach w prowincji Siena w Toskanii.

Tydzień Toskanii w Warszawie

Od 26 czerwca do 3 lipca Polska gościła Toskanię i jej najlepsze produkty, doskonałości kultury przemawiającej językiem rolnictwa, produktów żywnościowych, uprawy winorośli, turystyki i przemysłu.
Ster wydarzenia, zorganizowanego z inicjatywy władz regionalnych Toskanii przy pomocy agencji Promocyjnej "Toscana", powierzono szeroko rozpowszechnionej kulturze regionu, w którym sztuka przeplata się z tradycją, technologia ze starymi rzemiosłami, kultury, która podróżuje po świecie z prestiżowym znakiem made in Tuscany.
W Warszawie odbyły się degustacje, workshops poszczególnych sektorów, spotkania przedstawicieli toskańskich przedsiębiorstw i operatorów, wizyty w polskich zakładach.
Jako pierwszy przedstawiony został dział rolniczo-spożywczy, filar toskańskiej ekonomii. Dwie prestiżowe restaurace stolicy - "Trattoria Toscana by Ciao Maurizio" i Restauracja Hotelu Intercontinental gościły "Toskański Tydzień Enogastronomiczny". Pięciu Kucharzy pod przewodnictwem Cristiana Lambertiego przygotowywało menu przy użciu regionalnych produktów.
Smakołyków było wiele, od dzika i toskańskich flaczków, po rolady ze specjalnego gatunku wieprzowiny hodowanej w Sienie oraz wyrafinowane przepiórki zadedykowane Katarzynie Medycejskiej.
28 czerwca w Hotelu Intercontinental miały miejsce spotkania przemysłowców: 21 przedsiębiorstw z działu rolniczo-żywnościowego, 20 spółek i przedsiębiorstw turystycznych, wśród nich Siena Hotels Promotion i 22 małych i średnich zakładów i spółek z różnych działów (odzieżowy, tekstylny, meblowy, garbarski, mechaniczny, pakowniczy) miało okazję pochwalić się swoimi zdolnościami i przedstawić swoje produkty zainteresowanym polskim operatorom.
Dzień zakończył się prezentacją "systemu Toskania", po którym w godzinach wieczornych odbyła sie uroczysta kolacja przygotowana przy użyciu typowych produktów regionalnych we wspaniałej włoskiej restauracji w Warszawie
"San Lorenzo" usytuowanej przy Al. Jana Pawła II 36.
 


 

Wpisz kod oferty np.: TOSAGR042_218
lub miasto np.: Siena